Brwi i rzęsy

Regulacja brwi

Oprócz makijażu ważna jest również oprawa oczu, gdyż są one ponoć zwierciadłem duszy. Dlatego też istotnym elementem są dobrze wygladające brwi.

Woskowanie brwi

Regulacja brwi woskiem jest zabiegiem jest zabiegiem trudnym, ze względu na delikatność skóry. Dlatego też najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście.

Henna komplet

Henna kompletna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków rzęs oraz brwi. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

Henna rzęs

Henna rzęs jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

Henna brwi

Henna brwi jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone - Magia Urody