Zabieg uszczelniający naczynka

Zabieg uszczelniający naczynka

Demakijaż i tonizacja skóry odbywa się za pomocą żelu micelarnego Rosa-calm gel, który nie zawiera żadnych środków drażniących, a składnikiem myjącym jest naturalny aminokwas – betaina. Składnik ten doskonale łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a także nawilża skórę twarzy i powiek.

Peeling z kwasami NCBS 12%,oparty na działaniu kwasu laktobionowego i glukonolaktonu, złuszcza martwy naskórek i jednocześnie pozytywnie wpływa na stan naczyń włosowatych, regenerację naskórka oraz stan jego nawilżenia.

Kolejne etapy zabiegu to zarazem intensywna i zaawansowana pielęgnacja, jak i aromatyczny relaks w atmosferze różanego ogrodu. Silnie odżywcza maska Rosalineopracowana została szczególnie dla 
skóry naczyniowej suchej i odwodnionej. Dostarcza bioaktywnie czynne składniki, wzmacniające ściany naczynek krwionośnych i zmniejszające ciśnienie wewnątrz nich: hesperydynę, escynę z kasztanowca, nicynamid. Ponadto bogata w naturalne związki tłuszczowe uzupełnia skład lipidowy naskórka, przynosząc natychmiastowy komfort skórze ściągniętej i odwodnionej.

Kuracja skutecznie łagodzi zaczerwienienia, uczucie pieczenia skóry oraz zmniejsza nadreaktywność naczyń na niekorzystne czynniki zewnętrzne (np.: ostre jedzenie, wysoka temperatura, emocje).

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ