Zabiegi pielegnacyjne

Kwasy medyczne

Terapia kwasami medycznymi polega na użyciu czystego kwasu glikolowego o stężeniu 50% oraz 70%.

Jest to zabieg przeznaczony do skór grubych, posiadających znaczne zmiany trądzikowe, z oznakami fotostarzenia, bliznami czy łojotokiem skóry.

Zabieg z kwasem 50% terapia szokowa

Terapia Szokowa Derma ReNew 50% to system 3 zabiegów wykonywanych wczesną wiosną oraz jesienią w odstępie 3 - 4 tygodni. Terapia polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka za pomocą kwasów, mlekowego, glikolowego i salicylowego o stężeniu 50%.

Zabieg normalizujący

Program oparty jest na działaniu kwasów AHA i PHA: kwasu migdałowego oraz kwasu laktobionowego. Na skórę aplikowany jest preparat eksfoliujący Mande-Laco stężeniu kwasów 25% lub 35%. Jego innowacyjna formuła i system aplikacji pozwala na łatwe i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

Zabieg Po gorącym lecie

Zabieg polegający na intensywnej kuracji odmładzającej dla cery dojrzałej z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Przeznaczyny jest głównie dla kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 35 rok życia, poziadającym kruche i rozszerzone naczynia krwionośne oraz słabą elastyczność skóry.

Zabieg Age Reverse Liftingujący / bankietowy

Zabieg liftingujący Age Reverse jest odmładzającym zabiegiem na bazie protein napinających oraz kompleksu enzymów. Przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, która utraciła swoją jędrność i gęstość, a cera nieprawidłowo się goi, jest szorstka i posiada nieprawidłowy kolor skóry.

Zabieg Neo Lift

Poważna, uśmiechnięta, smutna, kamienna - tak wiele odsłon może mieć Twoja twarz. Wyrażasz nią wszystkie emocje i kazdego dnia wystawiasz na wiele prób. Nic dziwnego, że czasem brakuje jej witalności, sprężystości, zapewne gdyby potrafiła mówić, poprosiłaby Cię o szybką pomoc!Na ratunek więc przybywa Studio Glamshine, oferując cudowny zabieg NEO-LIFT, który poprawi kondycję Twojej skóry i nada jej młody, zdrowy wygląd.

Zabieg uszczelniający naczynka

Demakijaż i tonizacja skóry odbywa się za pomocą żelu micelarnego Rosa-calm gel, który nie zawiera żadnych środków drażniących, a składnikiem myjącym jest naturalny aminokwas – betaina. Składnik ten doskonale łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, a także nawilża skórę twarzy i powiek.

Zabieg modelujący owal twarzy

Manicure japoński jest zabiegiem odżywczym, wzmacniającym naturalną płytkę paznokcia, nadającym jej piękny połysk, uszelniającym ją oraz zasilającym w składniki naturalne. Polecany jest w szczególności do kruchych, łamliwych oraz rozdwajających się paznokci.

Zabieg na okolice oczu

Zabieg na okolice oczu jest zabiegiem bioaktywnym, który może być łączony z innymi zabiegami twarzy. Stosuje się go w przypadku powstania cieni, opuchlizny czy przebarwień wokół oczu, suchej skóry, worków pod oczami czy oznak zmęczenia oczu.

Oczyszczanie skóry dojrzałej

Zabieg oczyszczający polegający przede wszystkim na ręcznym usunięciu wągrów i zanieczyszczeń skóry. Jednak całość zabiegu to także inne działania mające na celu jak najskuteczniejsze oczyszczanie twarzy lub innych obszarów ciała.

Oczyszczanie pleców

Zabieg oczyszczający plecy, polegający na ręcznym usunięciu wągrów i zanieczyszczeń skóry. Jednak całość zabiegu to także inne działania mające na celu jak najskuteczniejsze oczyszczanie twarzy lub innych obszarów ciała.

Oczyszczanie młodzieżowe

Zabieg oczyszczający podstawowy polega przede wszystkim na ręcznym usunięciu wągrów i zanieczyszczeń skóry. Jednak całość zabiegu to także inne działania mające na celu jak najskuteczniejsze oczyszczanie twarzy lub innych obszarów ciała.

Maska gipsowa

Zabieg detyksykacji oraz dotlenienia wraz z maską gipsową przeznaczony jest do skóry zwiotczałej, która utraciła swój naturalny kolor (między innymi u palaczy) oraz dla wszystkich cer, które wymagają widocznej i szybkiej poprawy stanu skóry.

Płat kolagenowy

Płat kolagenowy na twarz zabieg ten pomaga utrzymać skórę w doskonałej kondycji, dzięki zastosowaniu płatów kolagenowych, które zbliżone są swoim składem do ludzkiego kolagenu, posiadają one, aksamitną strukturę kolagenowej macierzy, o niepowtarzalnej, budowie z wieloma mikroprądami.

Algi

Maseczka algowa jest popularną metodą pielęgnacji skóry. Posiada ona wiele składników wpływających korzystnie na prawidłowe odżywienie skóry. W swoim składzie zawiera witaminy A, B, C, K, E i PP oraz wiele minerałów, takich jak wapń, żelazo, potas, cynk, miedź, fosfor czy fluor. Jako jedne z nielicznych algi posiadają również witaminę B12 oraz błonnik pokarmowy, polecane zwłaszcza osobom, które ze swojej diety wyeliminowały mięso.

Masaż twarzy

Masaż twarzy posiada lecznicze i pielęgnujące właściwości. Jest on stosowany w leczeniu chorób dotykających mięśni twarzy i skóry, ale trzeba także pamiętać o jego odmładzającym działaniu.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ