Makijaż

Makijaż permanentny

Makijaż permamentny ma za zadanie zamaskowanie niedoskonałości urody, podkreślenie jej walorów oraz nie ma tendencji do rozmazywania się. Ponadto świetnie tuszuje defekty skóry jak blizny, przebarwienia czy plamy pigmentacyjne. Jego zastosowanie ma na celu podkreślenie konturów twarzy. 

Zagęszczanie rzęs

Pierwszą rzeczą, na którą zwracają mężczyźni u kobiety to oczy. Hipnotyzujące spojrzenie kobiety potrafi zwalić z nóg niejednego z nich. Ostatnio bardzo popularną metodą stało się zagęszczanie rzęs. Efekt końcowy tego zabiegu jest oszałamiający.

Makijaż ślubny

Planujesz własny ślub lub wybierasz się na czyjąś uroczystość? Ślub jest zawsze wyjątkową okazją, która dla wielu kobiet jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też czynione są wszelkie starania, aby ta chwila była niezapomniana. 

Makijaż próbny

Makijaż próbny jest niezwykle ważnym elementem  przygotowań ślubnych. Konsultacja ta jest spotkaniem dwóch osób – klientki i profesjonalisty, którzy mają wspólny cel – stworzyć makijaż dzięki, któremu Panna Młoda olśni wszystkich w dzień ślubu.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy trzeba pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać.

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny to rodzaj make up’u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ