Elektroagulacja

Usuwanie zmian skórnych

Usuwanie zmian skórnych jest innowacyjnym i bezinwazyjnym zabiegiem. Podczas wizyty oceniany jest rodzaj i wygląd zmiany skórnej oraz możliwość jej usunięcia. Sam zabieg jest krótki i bezbolesny, dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Brodawki, włókniaki, pieprzyki oraz innego rodzaju zmiany skórne – stanowią problem estetyczny, ale mogą też okazać się groźne. Usuwanie zmian skórnych to krótki i nieinwazyjny zabieg. Zabieg usunięcia zmian na skórze wykonywany jest techniką laserową.

W naszym gabinecie wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń znacznie zredukujemy zmiany skórne a twarz będzie odżywiona, nawilżona oraz wzrośnie napięcie skóry.

Oferujemy zabiegi zarówno dla skóry wymagającej ujędrnienia i redukcji zmarszczek jak rownież dla skór ze zmianami trądzikowymi, podrażnieniami czy wymagające redukcji blizn. Seria zabiegów da szybki i długotrwałe efekty oraz skutecznie poprawi wygląd skóry.

Zamykanie naczynek

Usuwanie rozszerzonych naczynek jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ coraz więcej osób zmaga się z tzw. pajączkami i nawracającym rumieniem.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ