Manicure

Zabieg na dłonie "Cacao Royal"

Zabieg "Cacao Royal" jest zabiegiem regenerującym zniszczoną skórę dłoni z użyciem masła kakaowego. Jest on przeznaczony dla osób posiadających skórę suchą, skłonną do podrażnień i odmrożeń (stałe, miejscowe zaczerwienienia), czy też skóry przesuszonej i zniszczonej w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Parafina na dłonie

Zabieg nałożenia parafiny na dłonie jest idealny w przypadku zniszczonej skóry rąk. Osoby posiadające na dłoniach popekany i suchy naskórek znaczną różnicę widzą już po zakończeniu zabiegu.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy pozwala na ochronę płytki paznokcia i jest zdrowszą dla niego alternatywą dla paznokci żelowych. W zabiegu tym wykorzystywane jest połączenie dwóch technik, czyli lakieru do paznokci oraz żelu do manicure. 

Manicure męski

Manicure dla mężczyzn jest zabiegiem polegającym na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia oraz skóry dłoni z użyciem specjalistycznych narzedzi kosmetycznych oraz preparatów.

Manicure SPA

Manicure SPA przywraca dłoniom gładkość, prawidłowy poziom nawilżenia oraz pozostawia je pachnące. Jest on odżywczym rytuałem pielęgnującym dłonie, a dzięki zastosowaniu produktów o specjalnych właściwościach odpręża zmęczone ręce.

Manicure french

Manicure typu french jest jednym z napopularniejszych i eleganckich sposób malowania paznokci. Pasuje on praktycznie na wszystkie okazje i jest bardzo uniwersalny, ponieważ paznokcie wyglądają naturalnie, a równocześnie elegancko.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny jest zabiegiem pielęgnacyjnym mającym na celu przede wszystkim nadanie paznkociom ładnego kształtu, usunięciu skórek i skóry nachodzących na płytkę oraz wypolerowaniu płytki.

Manicure monofaza

Manicure monofaza jest doskonałą alternatywą w stosunku do tradycyjnego manicure, jak również do manicure hybrydowego. Dzięki użyciu specjalnej formuły lakieru do paznokci jego efekt utrzymuje się średnio 7-10 dni.

Manicure japoński - P.Shine

Manicure japoński jest zabiegiem odżywczym, wzmacniającym naturalną płytkę paznokcia, nadającym jej piękny połysk, uszelniającym ją oraz zasilającym w składniki naturalne. Polecany jest w szczególności do kruchych, łamliwych oraz rozdwajających się paznokci.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ