Zabieg "Neo Lift"

Zabieg Neo Lift

Poważna, uśmiechnięta, smutna, kamienna - tak wiele odsłon może mieć Twoja twarz. Wyrażasz nią wszystkie emocje i kazdego dnia wystawiasz na wiele prób. Nic dziwnego, że czasem brakuje jej witalności, sprężystości, zapewne gdyby potrafiła mówić, poprosiłaby Cię o szybką pomoc!Na ratunek więc przybywa Studio Glamshine, oferując cudowny zabieg NEO-LIFT, który poprawi kondycję Twojej skóry i nada jej młody, zdrowy wygląd.

Zabieg NEO-LIFT liftingująco - rewitalizujący z fitohormonami dla skóry dojrzałej, która utraciła jędrność. Wysokoskoncentrowane fitohormony i lecytyna stanowią naturalny i wysoce biodostępny kompleks, który wnikając w strukturę skóry spowalnia i redukuje proces starzenia skóry właściwej i naskórka (efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd).Neo-lift pobudza naturalne procesy naprawcze, przywraca napięcie i gęstość skóry, co odmładza rysy i modeluje owal twarzy. Efekty widocznie już po 1 zabiegu!Składa się z takich etapów: demakijaż, trójaktywny peeling rewitalizujący twarzy, sonoforeza skoncentrowanego serum liftingującego, bezoperacyjny lifting za pomocą specjalnej głowicy Body Health i liftingująca maska z fitohormonami na wykończenie zabiegu.

Neo-lift to innowacyjna linia fitokosmetyków o działaniu liftingująco-rewitalizującym. Przeznaczona do zaawansowanej pielęgnacji skóry dojrzałej. Formuła  preparatów zapewnia kompleksową pielęgnację skóry tracącej gęstość i jędrność.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ
© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone - Magia Urody