Manicure japoński - P.Shine

Manicure japoński - P.Shine

Manicure japoński jest zabiegiem odżywczym, wzmacniającym naturalną płytkę paznokcia, nadającym jej piękny połysk, uszelniającym ją oraz zasilającym w składniki naturalne. Polecany jest w szczególności do kruchych, łamliwych oraz rozdwajających się paznokci.

 

Technologia P.Shine jest technologią pobudzającą krążenie krwi, wspierającą zdrowy wzrost paznokcia, prowadzącą do jego wzmocnienia oraz wzbogacającą go w ważne witaminy. Jednocześnie zapobiega ona rozdwajaniu i łuszczeniu się paznokci. Preparaty wykorzystywane przy manicure japońskim w swoim składzie posiadają: prowitaminę B5, witaminy A, E oraz H, keratynę, pszczeli pyłek oraz - pochodzącą z morza japońskiego - krzemionkę.

Sam zabieg polega na wsmarowaniu w płytkę paznokcia specjalnej pasty, posiadającej w swym składzie składniki oraz witaminy wiążące wodę. Ułatwiają one przenikanie innych substancji, a ponadto mają znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową paznokcia. Głównym zadaniem pasty jest głębokie odżywienie płytki paznokcia.

W kolejnym kroku wcześniej nałożona pasta jest zabezpieczana specjalnym pudrem. Ma on na celu ochronę przed szybkim wypłukaniem składników zawartych w paście, a tym samym ich dłuższe zatrzymanie w płytce paznokcia, przy równoczesnym zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak między innymi detergenty czy woda.

Efekty działania są widoczne praktycznie od razu, w postaci ładnego, jedwabistego połysku utrzymującego się około 2 tygodni. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

40 zł

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ