Płat kolagenowy

Płat kolagenowy

Płat kolagenowy na twarz zabieg ten pomaga utrzymać skórę w doskonałej kondycji, dzięki zastosowaniu płatów kolagenowych, które zbliżone są swoim składem do ludzkiego kolagenu, posiadają one, aksamitną strukturę kolagenowej macierzy, o niepowtarzalnej, budowie z wieloma mikroprądami.

Dzięki tej metodzie zwilżony płat spełnia funkcje biologicznego magnesu wilgoci,  wpływa na widoczne ujędrnienie i uelastycznienie skóry, a także poprzez zastosowanie specjalistycznych aktywatorów staje się idealnym narzędziem w walce ze starzeniem się skóry i jej problemami. Dzięki specjalnemu kształtowi płatu możliwe jest jego nałożenie w całości na twarz.  Zabieg ten ma wszechstronne działanie dlatego polecany jest dla każdego rodzaju skóry, po zabiegu jest ona idealnie nawilżona, wygładzona, zredukowane zostają podrażnienia i zaczerwienienia skóry, zauważalny jest także efekt liftingu.  Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie zauważono reakcji uczuleniowych, wręcz przeciwnie doskonale sprawdza się w łagodzeniu podrażnień. Regularnie stosowany przyczynia się do zachowania doskonałej kondycji skóry, a także do długotrwałego efektu redukcji zmarszczek.

W efekcie skóra twarzy pozostaje maksymalnie nawilżona, zauważalny jest szybki efekt redukcji zmarszczek, skóra jest zrelaksowana i promienna oraz poprawia się kontur twarzy wraz z jej owalem.

Kontakt

ul. Paderewskiego 1A, 41-710 Ruda Śląska

515 488 455

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 515 488 455
ZADZWOŃ